klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 20
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

Pasitik vasarą kartu su VDU radiju!
Šio mėnesio pabaigoje, gegužės 20 d., klube “Embassy” vyks pats karščiausias vasaros sezono atidarymo vakarėlis, kurio metu bus pristatomas naujai susikūręs VDU radijas. Norintiems gerai pasilinksminti, renginio organizatoriai siūlo nepraleisti įspūdingos nakties.
Prekybos centro "SAVAS" stalo teniso mėgėjų turnyras
Visus, kurie mėgsta sportą, pirkinių centras „Savas“ ir Stalo tenisininkų asociacija "VIENUOLIKA" kviečia į stalo teniso mėgėjų turnyrą! Gegužės 15 dieną laukia smagus žaidimas, daug azarto ir įdomių rungčių! Norite dalyvauti?
Iki muzikos festivalio „Velnio akmuo“ likus 11 savaičių skelbiamos paskutinės grupės
Vidurvasarį Anykščiuose antrą kartą įvyksiantis muzikos festivalis „Velnio akmuo“ patvirtina paskutines grupes, dalyvausiančias pačiame festivalyje ir įžanginiame koncerte.
„DJ Battle Kaunas“ atsakys į klausimą, kuris diskžokėjus geriausias
Belieka visai nedaug, iki kol vėlų ketvirtadienio vakarą paaiškės pirmojo jaunųjų diskžokėjų turnyro „DJ Battle Kaunas“ nugalėtojas. Antradienio popietę projekto komisija klube „Embassy“ išklausė paskutiniuosius pretendentus ir paskelbė, kuriems iš jų suteikiamas neeilinis šansas pasirodyti Kauno miesto publikai.
„InCulto“ Rygoje surengė savo „Gatvės muzikos dieną” ir išvyksta į Balkanus
Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso atstovai iš Lietuvos grupė „InCulto“ praėjusį savaitgalį su koncertiniu turu „InCulto ACME Eurovision Tour“ lankėsi Latvijoje, o jau šiandien, pirmadienį, kelia sparnus į Balkanų šalis. Antradienį muzikantai dalyvaus TV interviu ir muzikuos Rumunijos sostinėje Bukarešte, o trečiadienį atsiras Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Iš viso per ateinančią savaitę muzikantai ketina aplankyti net penkias Balkanų šalis.
Kontraversiškiausių visų laikų kūrinių Top 20-uke - Eminem'as, "Guns N' Roses" bei "Marilyn Manson" (+ Top 20)
Į svetainės „Gigwise“ sudarytą 20 kontraversiškiausių visų laikų kūrinių sąrašą pateko tokių atlikėjų kaip Eminem‘o ir „Guns N’ Roses“ kūriniai.
Europoje gastroles rengianti Rihanna buvo atsidūrusi Ciuricho ligoninėje
Balandžio 19-osios dienos vakarą po koncerto Šveicarijoje ligoninėje atsidūrė JAV R&B žvaigždė Rihanna.
DJ Battle kovos jau artėja!!!
Vienas pultas, aštuoni pretendentai į DJ Battle nugalėtojo vietą, naujausia muzika ir šėlstanti minia – visa tai gegužės 6d. 21h, Kauno klube „Embassy‘‘ vyksiančių jaunųjų DJ kovų gero vakarėlio receptas!
Rėmėjus suradę „InCulto“ pradėjo įspūdingą turą po 10 šalių
Lietuvos garbę „Eurovizijos“ konkurse ginsiantys, muzikiniais chuliganizmais garsėjantys, „InCulto“ vyrukai pradės savo pažintį su „Eurovizijoje“ dalyvaujančiomis šalimis. Likus vos mėnesiui iki didžiojo konkurso lietuviai pristatys savo šalį specialiame koncertiniame ture po Armėniją, Gruziją, Ukrainą, Latviją, Estiją, Belgiją, Olandiją, Slovėniją, D. Britaniją bei Airiją. Tokiu būdu muzikantai tikisi ne tik surasti galybę gerbėjų užsienio šalyse, bet ir, žinoma, sulaukti daugiau balsų „Eurovizijos“ konkurso Osle metu.
Gegužės pradžioje rengiamos jaunųjų DJ kovos
„DJ Battle“ – šviežios šokių muzikos proveržis Kauno mieste. Jaunųjų DJ kovomis, kurios įvyks gegužės 6 d., klube „Embassy“, siekiama padrąsinti juos žengti į muzikos kūrybos erdvę ir atrasti savo gerbėjų nišą. „DJ Battle“ sukurtas pradedantiesiems DJ pristatyti savo muzikinę viziją pasitelkiant šokių muzikos technologijas.
Japonijoje Lady GaGa nusileido su specialia žinute savo gerbėjams (+ foto)
akar į Tokiją atvykusi pop žvaigždė Lady Gaga ant savo rankos jau turėjo žinutę, skirtą gerbėjams Japonijoje.
Tapk Gatvės šokių KARALIUMI!
Visada svajojai realizuot save šokyje? Trokšti parodyti savo sugebėjimus, būti įvertintas ir sulaukti aplinkinių dėmesio? Dabar atėjo ir tavo šlovės akimirka! Renginių organizatorius ,, Pramogų rojus‘‘ suteikia Tau puikią galimybę įrodyti, jog esi geresnis nei kiti ir tapti StreetDance šokių kovos „ FACE2FACE‘‘ nugalėtoju!
Neregėtas aukštumas pasiekęs ir JAV užkariavęs David Guetta grįžta į Vilnių
Ar yra pasaulyje šiandien populiaresnių šokių muzikos prodiuserių? Atrodo, ne. David Guetta pernai išleidęs neįtikėtinai sėkmingą albumą „One Love“ bei prodiusavęs karščiausią „Black Eyed Peas“ hitą „I Gotta Feeling" privertė dėl jo susigrumti eilę JAV pop muzikos žvaigždžių. Skelbiama, kad 2010-aisiais David Guetta kurs Akon, Kelis, Céline Dion, Rihanna ir Kelly Rowland albumus. O naujausia jo klientė, šiandien turbūt populiariausia pasaulyje atlikėja - Lady Gaga. Ji irgi nori su juo dirbti.
Kinijoje už žiopčiojimą koncerto metu skirtos pirmosios baudos
Dvi Kinijos dainininkės buvo nubaustos už tai, kad koncerto Chengdu mieste žiopčiojo pagal fonogramą. Tai buvo pirmasis kartas, kai šalyje skirta tokio pobūdžio nuobauda.
Šią savaitę (balandžio 12 d.) išleidžiami albumai
„InCulto“ pirmieji iš „Eurovizijos“ dalyvių atvyko į Oslą (+ foto galerija)
Grupės „InCulto“ muzikantai pirmieji iš „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvių atvyko į Oslą. Norvegijos sostinėje Lietuvos muzikantai šią savaitę pradėjo savo gastroles po Europą, kuriose pristato kūrinį „Eastern European Funk“ ir kuria savo kelionių vaizdo dienoraštį.
Praėjusį dešimtmetį D. Britanijoje dažniausiai skambėjo Madonnos muzika
raėjusį dešimtmetį D. Britanijoje dažniausiai skambėjo Madonnos muzika. Dainininkė atsidūrė „People's Artist Chart“ topo viršūnėje. Šis sąrašas sudarytas „BC Radio 2“ užsakymu.
Dainų rinkinys „Geram žmogui“ – gera būti geram!
Muzikos prekybos taškus jau pasiekė visiškai nauja kompaktinė plokštelė „Geram žmogui“. Tai – populiariausių Lietuvos grupių bei atlikėjų tokių, kaip Jurgos, „Biplan“, Leon Somov & Jazzu, „TWNKL“, „Anties“, Marijono Mikutavičiaus, „Happyendless“, „Lemon Joy“ ir kitų ryškiausių muzikantų kūrinių rinkinys. Visos albumo „Geram žmogui“ didmeninės prekybos pajamos atitenka visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“ („Save the Children“), kuri kovoja už vaiko teises 120 pasaulio šalių ir savo veiklą Lietuvoje vykdo jau beveik du dešimtmečius.
Mika koncertuos Lietuvoje
Dainininkas, dainų rašytojas Mika atvyksta į Lietuvą. Jau šių metų rugpjūčio 1 d. pasaulinio turo „The Boy Who Knew Too Much“ koncertą Mika surengs Klaipėdoje „Jūros šventės“ metu.
Lietuviškas šaknis atskleidę „Metallica“ Lietuvoje pageidauja medžioklės
Tradicinė lietuviška medžioklė, vietinių gamintojų alaus degustacija ir kubietiški cigarai, tai tik keli iš daugelio „Metallica“ narių pageidavimų, kurių prašoma grupės viešnagės Lietuvoje metu, balandžio 19 – 21 dienomis. „Mus, dirbančius koncertų organizavimo rinkoje toli gražu nebe pirmus metus, „Metallicos“ pageidavimai gerokai nustebino. Akivaizdu, jog grupė, priklausanti stipriausiai koncertuojančių pasaulinių žvaigždžių trejetui, Lietuvoje nusiteikusi suderinti galingus šou su turiningu laisvalaikio praleidimu“, - sako „SEVEN Entertainment“ grupės generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis
Naujienų archyvas
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager