klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

Lietuviškas šaknis atskleidę „Metallica“ Lietuvoje pageidauja medžioklės


Tradicinė lietuviška medžioklė, vietinių gamintojų alaus degustacija ir kubietiški cigarai, tai tik keli iš daugelio „Metallica“ narių pageidavimų, kurių prašoma grupės viešnagės Lietuvoje metu, balandžio 19 – 21 dienomis.

„Mus, dirbančius koncertų organizavimo rinkoje toli gražu nebe pirmus metus, „Metallicos“ pageidavimai gerokai nustebino. Akivaizdu, jog grupė, priklausanti stipriausiai koncertuojančių pasaulinių žvaigždžių trejetui, Lietuvoje nusiteikusi suderinti galingus šou su turiningu laisvalaikio praleidimu“, - sako „SEVEN Entertainment“ grupės generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Grupės „raideryje“ „Metallica“ lyderis James Hetfield pateikė užklausą, dėl galimybės sudalyvauti tradicinėje lietuviškoje medžioklėje. Prieš antrąjį koncertą, balandžio 21 dieną, prašoma surengti išvyką į miškus, kurios metu grupės nariai galėtų išbandyti šį ganėtinai nebūdingą roko žvaigždėms užsiėmimą bei pabendrauti su paprastais, pageidautina nesusijusiais su pramogų verslu, Lietuvos žmonėmis.

Vienas grupės narys pageidauja pamatyti ir kitus Lietuvos miestus, o tai nėra kliūtis žinant, kad „Metallica“ turi savo asmeninį lėktuvą ir gali per valandą pasiekti bet kurią Lietuvos vietovę. Kuris miestas tai bus, renginio organizatoriams uždrausta atskleisti, bet užsimenama, kad jame „Metallica“ narys gali likti nakvoti.

Akivaizdu, jog „Metallica“ žino, kad Lietuva - krepšinio šalis. Žvaigždės iš Los Andželo nori originalių Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlių. Galbūt roko grandai šį pageidavimą įrašė pasikonsultavę su Ozzy Osburne, kuris noriai puošėsi krepšininkų marškinėliais koncerto Lietuvoje metu.

Be išvykos į užmiestį, legendinių rokerių grupei įdomi šalies praeitis bei sostinės įžymybės. Grupės atstovai paprašė pateikti Lietuvos istorijos santrauką. „Metallica“ būgnininkas Larsas Ulrichas, kilęs iš Danijos, turi žinių, jog jo giminės šaknys tiesiogiai susiję su Lietuva.

„Metallica“ norėtų ekskursijos su gidu po gotikinį Vilnių, tačiau pageidauja, kad ekskursijos metu būtų uždarytas ne tik automobilių, bet ir pėsčiųjų eismas. Prieš išvykstant rokeriai pageidauja sudalyvauti vietinių gamintojų alaus degustacijoje ir paragauti autentiškų lietuviškų patiekalų.

Anot Vidmanto Šiugždinio, iš punktų, minimų „Metallicos“ „raideryje“, galima daryti išvadą, jog grupė domisi Lietuva ir šalį garsinančiomis legendomis. Pageidavimų sąrašo ilgį, matyt, lemia dar tai, jog mūsų valstybėje „Metallica“ lankosi pirmą kartą ir čia vieši net tris dienas.

„Metallicos“ koncertus Vilniuje balandžio 20 ir 21 dienomis organizuoja didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN entertainment“, vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.

www.music.ltJūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager