klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

Tapk Gatvės šokių KARALIUMI!

F2F – Naujojo Gatvės šokių Karaliaus paieškos.

Visada svajojai realizuot save šokyje? Trokšti parodyti savo sugebėjimus, būti įvertintas ir sulaukti aplinkinių dėmesio? Dabar atėjo ir tavo šlovės akimirka! Renginių organizatorius ,, Pramogų rojus‘‘ suteikia Tau puikią galimybę įrodyti, jog esi geresnis nei kiti ir tapti StreetDance šokių kovos „ FACE2FACE‘‘ nugalėtoju!

Renginys startuoja Balandžio 16 dieną, 16 valandą, jaunatviškiausiame Kauno klube – „UPS“. Neatsispirti šokio traukai raginami ne tik dalyviai, bet ir visi, kurie yra neabejingi ritmiškiems kūno judesiams.
Šokių kovose dalyvauti gali ne vieno, o net gi šešių skirtingų šokių stilių atstovai, tai – Hip Hop, Bboying, Popping, Locking, R‘n‘B ir House. Jokių amžiaus, lyties ar kitų aspektų apribojimų nėra, visi lygūs, visi kovoja vienoje Streetdance kategorijoje. Šokėjai kovoja vienas prieš kitą improvizuojant. Pagrindinė taisyklė - šokėjas turi parodyti savo individualumą per improvizaciją.. Geriausias iš geriausių bus nominuotas STREET KING‘u – vieninteliu ir geriausiu gatvės šokėju Lietuvoje. Jam bus įteikta originali FACE2FACE taurė bei piniginis prizas – visų dalyvių startinių mokesčių suma!
 
Manote to užteks? Tikrai ne. Jūsų energingai nuotaikai neleis išblėsti FACE2FACE kulminacija - STREET PARTY (N-18). 21 valandą prasidėsianti antroji renginio dalis žada atskleisti net ir pačias netikėčiausias Gatvės šokių kultūros detales. Patys smalsiausieji sužinos kas slepiasi už Graffiti ir Breiko užkulisių, vyks gatvės stilių, kalbos, patirties bei mainų pristatymai. Nurimti neleis vyksiantis gatvės šokių šou su Beetbox‘o bei MC meno (repo) profesionalais, na o aistras kaitins savo darbą nuostabiai atliekantys DJ! Patys drąsiausieji nebus užmiršti. Priėmę renginio organizatorių mestus iššūkius, vakarėlio metu ne tik patenkins linksmybių ištroškusią sielą, bet ir tikrai neliks be prizų!
 
Išsamesnė informacija bei dalyvių registracija – www.face2face.lt.
Tad nepatingėk ir leisk būti užvaldomas šokio įkarščio!
 

 

Straipsnio autorius Marija KarosaitėJūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager