klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

Mika koncertuos Lietuvoje
Mika

Dainininkas, dainų rašytojas Mika atvyksta į Lietuvą. Jau šių metų rugpjūčio 1 d. pasaulinio turo „The Boy Who Knew Too Much“ koncertą Mika surengs Klaipėdoje „Jūros šventės“ metu.

Mika gimė 1983 m. rugpjūčio 18 d. Beirute, jo motina yra libanietė, o tėvas – amerikietis. Tačiau berniukui neteko gyventi Amerikoje. Nuostabaus balso savininkas yra trečias vaikas šeimoje (iš penkių). Šeima su vos vienerių metukų sulaukusiu Mika persikėlė gyventi į Paryžių, o vėliau galutinai apsistojo Londone – tuomet Mikai tebuvo devyneri. Čia berniukui buvo sunku priprasti naujoje aplinkoje ir adaptuotis mokykloje. Jis turėjo problemų su akcentu, todėl visus metus mokėsi namuose. Po aštuonių mėnesių dainininkas pradėjo lankyti Londono prestižinę muzikos mokyklą.

Po stulbinančių „Nirvanos“ ir „Heart - Shaped - Box“ dainų Mika nusprendė padėti pirmuosius savo, kaip būsimos žvaigždės, pamatus muzikos pasaulyje. Dar būdamas ramus paauglys, Mika parašė pirmąją savo dainą (kaip pats apibūdina, tai pirmasis pasaulyje kūrinys, kurį būtų galima pavadinti „siaubingu siaubingo pianisto kūriniu“). Daina buvo pavadinta „Angry“. Kodėl jaunasis kūrėjas nusprendė ją šitaip pavadinti, nė pats nenutuokia, tik spėja: „Gal todėl, jog buvau piktas ant viso pasaulio ir maniau, kad niekas nemoka kurti muzikos taip, kaip kuria „Nirvana“ ar „Heart - Shaped - Box“, – prisipažįsta Mika.

Gyvenimas privertė Miką pamilti muziką. Pats atlikėjas sako: „Tai nebuvo mano gyvenimo aistra. Tiesiog gyvenimo sąlygos ir tėvai pastūmėjo mane ją pamilti.“ Atvažiavęs į Londoną, Mika pradėjo lankyti muzikos mokyklą, kuri ir išugdė meilę ir aistrą muzikai. Nuo 2006-ųjų Mika pasaulyje žinomas kaip didžiulį debiutą muzikos padangėse padaręs jaunas, muzikalus solistas. Mikos gyvenimo aprašyme dar galime pamatyti įrašą, jog vaikinas ne tik rašo dainų žodžius, kuria muziką, bet dar ir prisideda prie reklamų kūrimo, vaidina miuzikluose ir užsiima veikla, susijusia su jo (kaip jis pats sako) gyvenimo būdu.

Savamokslis pianistas, įkvėptas tokių atlikėjų kaip Dylanas Flamenco, Michaelas Jacksonas, Mika į muzikos padanges pakilo 2006-aisiais. Paveiktas POP bangos, parašė vienintelį singlą „Relax, Take It Easy“, kuris netrukus puikavosi visose radijo stotyse ir ilgą laiką išbuvo pirmose topų pozicijose. Po stulbinančios „Relax, Take It Easy“ sėkmės Mika sudrebino Didžiosios Britanijos ir visos Europos stotis su kitu, ne ką prastesniu kūriniu „Grace Kelly“, kuris 2007-aisiais taip pat ilgai nesitraukė iš radijo stočių geriausių vietų.

2007-aisiais Mika buvo apdovanotas prestižiniuose apdovanojimuose „BT Digital Music Awards 2007“ kaip geriausias dainų rašytojas. Vaikinui tai buvo didžiulis įvertinimas, dėl kurio jaunasis talentas negalėjo nuslėpti džiaugsmo ašarų.

Nors atlikėjas išleido vos du pilnus albumus „2007: Life in Cartoon Motion“ ir „2009: The Boy Who Knew Too Much“, jo diskografijoje jau puikuojasi devyni didžiausių aukštumų muzikos topuose pasiekę ir visiems gerai žinomi singlai: „Relax, Take It Easy 7 (2006)“, „Grace Kelly“, „Love Today“, „Big Girl (You are Beautiful)“, „Relax, Take it Easy (2007)“, „Happy Ending“, „Lollipop“, „We Are Golden“, „Rain“.

 
Mika koncertuos Lietuvoje

 


Jūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager