klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

Kinijoje už žiopčiojimą koncerto metu skirtos pirmosios baudos
'Kinijos
Kinijos vėliava. ["NME" iliustr.]

Dvi Kinijos dainininkės buvo nubaustos už tai, kad koncerto Chengdu mieste žiopčiojo pagal fonogramą. Tai buvo pirmasis kartas, kai šalyje skirta tokio pobūdžio nuobauda.

Dainininkėms Fang Ziyuan ir Yin Youcan skirtos 50 000 juanių (kiek mažiau nei 20 000 litų) baudos už tai, kad praėjusiais metais vykusio koncerto metu jos tik be garso pritarė grojamai muzikai, praneša „BBC News“.

Naujos taisyklės dėl gyvo dainavimo šalyje priimtos po skandalo 2008 m. Olimpinėse Žaidynėse Pekine.

Atidarymo ceremonijos metu jauna mergina žiopčiojo pagal dainą, nes tikroji tą kūrinį atlikusių merginų grupė pasirodė nepakankamai patraukli, kad koncertuotų gyvai.

Dvi dainininkės, save laikančios pagalbinėmis vokalistėmis, pavadino baudas „neteisingomis“, o internete sklando kalbos, kad Kinijos pareigūnai geriau žinomiems atlikėjams vis dar leidžia žiopčioti gyvų koncertų metu.

Neseniai Kinijos valdžia uždraudė šalyje koncertuoti pasaulinio lygio žvaigždei Bob‘ui Dylan‘ui, kuris dėl to buvo priverstas atšaukti visą turą Azijoje.

 

 

 

www.music.ltJūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager