klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

Gegužės pradžioje rengiamos jaunųjų DJ kovos

„DJ Battle“ – šviežios šokių muzikos proveržis Kauno mieste. Jaunųjų DJ kovomis, kurios įvyks gegužės 6 d., klube „Embassy“, siekiama padrąsinti juos žengti į muzikos kūrybos erdvę ir atrasti savo gerbėjų nišą. „DJ Battle“ sukurtas pradedantiesiems DJ pristatyti savo muzikinę viziją pasitelkiant šokių muzikos technologijas.

„DJ Battle“ vykdomas skelbiant dalyvių registraciją. Aštuoni atrankos nugalėtojai pasirodys vakaro metu ir pristatys 15 – 20 minučių trukmės kūrinius, kuriuos vertins susirinkusi publika ir speciali komisija. Trys, daugiausia publikos ir komisijos balų surinkę dalyviai finale susirungs dėl pagrindinio prizo, atlikdami 10 minučių kūrinius.

Jeigu šokių muzika – neatsiejama Tavo gyvenimo ir kūrybos dalis, jei į viršų iškeltos ir į vieną ritmą judančios rankos – Tavo muzikinė svajonė, nepraleisk progos išgarsėti kartu su „DJ Battle“! Pagrindinis prizas – 500 Lt.

Registruokis djbattlekaunas@gmail.com iki balandžio 21 d. 00:00. Nurodyk savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną, Dj pseudonimą ir grojamos muzikos stilių. Užregistravusieji apie tolimesnę atrankos eigą bus informuoti asmeniškai.

„DJ Battle“ – įžiebs Tavo žvaigždę muzikos padangėje.

                                                          Jūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager