klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

DJ Battle kovos jau artėja!!!
 Vienas pultas, aštuoni pretendentai į DJ Battle nugalėtojo vietą, naujausia muzika ir šėlstanti minia – visa tai gegužės 6d. 21h, Kauno klube „Embassy‘‘ vyksiančių jaunųjų DJ kovų gero vakarėlio receptas!
 
Jau nuo neatmenamų laikų visame pasaulyje vykstančios Dj kovos į muzikos pasaulį duris atveria ne vienam gabiam plokštelių sukėjui. Ne išimtis ir Kauno klube „Embassy“ rengiamos jaunųjų DJ kovos. Tapti vienu laimingųjų reikia visiškai nedaug: tikėjimo savo jėgomis, originalumo bei sugebėjimo įaudrinti minią.
 
 Taigi, iššūkis metamas Jums, jaunėliai! „DJ Battle“ vykdomas skelbiant dalyvių registraciją. Aštuoni atrankos nugalėtojai pasirodys vakaro metu ir pristatys 15 – 20 minučių trukmės kūrinius, kuriuos vertins susirinkusi publika ir speciali komisija. Trys, daugiausia publikos ir komisijos balų surinkę dalyviai finale, atlikdami 10 minučių kūrinius, susirungs dėl pagrindinio prizo – 500LT ir geriausio jaunojo DJ vardo.
 
 Jeigu šokių muzika – neatsiejama tavo gyvenimo dalis, tavo kuriama muzika – verčia pakilti iš vietos net ir patį didžiausią snobą, o tavo didžiausia svajonė – pristatyti savo muzikinę viziją ir praplėsti savo gerbėjų būrį, tai nepraleisk progos to įgyvendinti su „DJ Battle“ pagalba!
 
Tada nedelsk – registruokis - djbattlekaunas@gmail.com iki balandžio 21 d. 00:00. Nurodyk savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną, Dj pseudonimą ir grojamos muzikos stilių. Užregistravusieji apie tolimesnę atrankos eigą bus informuoti asmeniškai.
 
„DJ Battle“ – įžiebs Tavo žvaigždę muzikos padangėje.
 

 

Straipsnio autorius Marija KarosaitėJūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager