klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

„InCulto“ Rygoje surengė savo „Gatvės muzikos dieną” ir išvyksta į Balkanus

 


'"InCulto"

"InCulto" kelionių akimirkos.

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso atstovai iš Lietuvos grupė „InCulto“ praėjusį savaitgalį su koncertiniu turu „InCulto ACME Eurovision Tour“ lankėsi Latvijoje, o jau šiandien, pirmadienį, kelia sparnus į Balkanų šalis. Antradienį muzikantai dalyvaus TV interviu ir muzikuos Rumunijos sostinėje Bukarešte, o trečiadienį atsiras Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Iš viso per ateinančią savaitę muzikantai ketina aplankyti net penkias Balkanų šalis.

„Kelionės į Balkanus grafikas yra įtemptas, nes ši išvyka labai reikalinga. Savo pusfinalyje neturime nei vieno artimiausio kaimyno ir daug Balkanų valstybių. Jau turėjome galimybę įsitikinti, kad „InCulto“ atliekama muzika šiame regione priimama gerai, todėl pamėginsime pelnyti dar daugiau simpatijų“, – sakė grupės lyderis Jurgis Didžiulis.

'"InCulto"

"InCulto" kelionių akimirkos.

Savaitgalį „InCulto“ aplankė šeštąją „InCulto ACME Eurovision Tour“ stotelę – Latviją. Gegužės 1 d., palaikydami Lietuvos idėją, jie čia surengė „Gatvės muzikos dieną“. Įvairiose Rygos senamiesčio vietose Lietuvos muzikantai beveik dvi valandas linksmino miestiečius ir dalino kompaktines plokšteles su savo daina „Eastern European Funk“.

Šeštadienio vakare laukė beprotiškas koncertas kokteilių bare „Cuba“. Lietuviai buvo labai šiltai sutikti, o pasirodymas ir linksmybės pasibaigė tik paryčiais. Paskutinę savo viešnagės Latvijoje dieną „InCulto“ lankėsi tiesioginiame didžiausios šios šalies radijo stoties SWH eteryje ir surengė dar keletą koncertų Rygos gatvėse.

'"InCulto"

"InCulto" kelionių akimirkos.

Sugrįžę iš Balkanų muzikantai surengs du koncertus Estijoje ir sugrįš į Lietuvą trims išleistuvių koncertams: gegužės 13 d. grupė pasirodys Kauno klube „Nautilus“, gegužės 14 d. Klaipėdos klube „Kiwi“ ir gegužės 15 d. Vilniaus klube „Niujorkas“. Į 55-ąjį „Eurovizijos“ dainų konkursą Osle Lietuvos delegacija su grupe „InCulto“ išvyks gegužės 17 d. Gegužės 25 d. grupė sugros solinį koncertą Oslo „Hard Rock Cafe“ ir gegužės 27 d. savo pasirodymu atidarys „Eurovizijos“ dainų konkurso antrąjį pusfinalį.


 

 

 

InCulto ACME Eurovision Tour:

04.13 – 04.17 ARMĖNIJA, GRUZIJA
04.20 – 04.22 UKRAINA
04.23 – 04.25 OLANDIJA
04.29 – 04.29 DANIJA
04.30 – 05.01 LATVIJA
05.03 – 05.04 RUMUNIJA
05.05 – 05.06 BULGARIJA
05.07 – 05.08 KROATIJA, SERBIJA, SLOVĖNIJA
05.11 – 05.12 ESTIJA
05.13 – 05.15 LIETUVA

 

www.music.ltJūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager