klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 24
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

Naujienos

„DJ Battle Kaunas“ atsakys į klausimą, kuris diskžokėjus geriausias

Belieka visai nedaug, iki kol vėlų ketvirtadienio vakarą paaiškės pirmojo jaunųjų diskžokėjų turnyro „DJ Battle Kaunas“ nugalėtojas. Antradienio popietę projekto komisija klube „Embassy“ išklausė paskutiniuosius pretendentus ir paskelbė, kuriems iš jų suteikiamas neeilinis šansas pasirodyti Kauno miesto publikai.

Dalyvių atrankas lydėjo nesuvaidintos emocijos

Dvi savaites vykusi dalyvių atranka ne vienam jaunajam diskžokėjui tapo rimtu išbandymu – teko sutramdyti pasirodymo jaudulį ir priimti tiek komisijos narių, tiek kitų dalyvių pastabas. Tai sustiprino artėjančios kovos pojūtį, kurį atlaikyti pavyko ne visiems, o tie, kurie jam nepasidavė, buvo komisijos įvertinti aukštais balais ir prasiskynė kelią į finalą, įvyksiantį jau šį ketvirtadienį.

Norą dalyvauti pirmajame „DJ Battle“ konkurse išreiškė 16-a diskžokėjų, iš kurių į finalinį renginį pateko aštuoni. „Nebuvo lengva nuspręsti, kuriuos dalyvius siųsti į pagrindinį renginį, atotrūkis tarp kai kurių iš jų buvo itin menkas, teko vertinti net pačias menkiausias klaidas. Tačiau toks ir turi būti tikras mūšis“, – vienbalsiu tvirtino specialiai sudarytos komisijos nariai. Sužinojus rezultatus, vienus dalyvius apėmė kartus nusivylimas, kiti džiaugėsi galimybe pasipraktikuoti ir teigė toliau bandysią jėgas panašaus pobūdžio renginiuose.

Galimybė pristatyti save

Projektas „DJ Battle Kaunas“, pasak jo organizatorių, sumanytas siekiant jaunuosius diskžokėjus padrąsinti žengti į šokių muzikos erdvę ir atrasti savo gerbėjų nišą. „Šokių muzikos pasaulyje atsiranda vis daugiau naujų vardų ir vis daugiau klubų rengia jų pasirodymus. Neretai tokie klubai yra brangūs, o juose groti jaunam ir dar mažai girdėtam DJ'ui gana sudėtinga, – teigia vienas projekto koordinatorių A.Kviklys. – Šis renginys – tai galimybė dar nežinomiems DJ pristatyti save, parodyti, kad gerai muzikai ir ją lydinčiai nuotaikai nereikia skambių vardų ir kartu tai įdomus bei intriguojantis reginys vakaro svečiams“. „Kur kova – visuomet intriga, jaudulys, o visa tai lydinti energinga muzika sukuria geram vakarui reikalingą nuotaiką“, - antrino projekto sumanytojas E.Vitas.

Nugalėtoją rinks komisija ir publika

„DJ Battle Kaunas“ suvienijo ne tik muzikos ritmais gyvenančius ir talentingus jaunuosius diskžokėjus, bet ir šios srities profesionalus. Pasidalinti patarimais ir būti vertinimo komisijos nariais atvyksta šios srities profesionalai – radijo stoties „Opus3“ laidų vedėjas Loranas Vaitkus, UAB „Pro-duce Records“ leidybos vadovas Andrius Laucevičius (taip pat žinomas kaip Andy Lau), klubo „Embassy“ rezidentas DJ Haris bei renginių organizatorius Andrius Karabevičius.

Pirmajame finalo etape jie vertins po 15 min. truksiančius dalyvių pasirodymus ir jų balsai lems, kurie keturi finalininkai pateks į vakaro superfinalą. Jame įvyks dvi mikrodvikovos vadinamuoju ping-pong principu. Komisija ir publika, kurios sprendimas bus nustatomas triukšmo lygio matuokliu (muzikos prekių parduotuvė „Tamsta“), nuspręs, kuris iš jaunųjų diskžokėjų vertas geriausiojo vardo ir bus apdovanotas 500-ais litų.

Nepraleiskite progos tapti muzikinės kovos dalyviais, atiduoti savąjį balsą bei išvysti ateities žvaigždes. Renginio pradžia – 21 val. Įėjimas – 10 Lt, su skrajute – 8 Lt.

Renginio dalyviai

Sergej Bogatov (20) – Dj Cofee – Funky/electro/progressive/deep-house. Visaginietis, šiuo metu studijuojantis Kauno technologijų universitete. Teigia grojantis trejus metus ir per juos jau suspėjęs tapti Geriausiuoju Visagino DJ‘umi bei Geriausiuoju House scenos atstovu iš Visagino. Gimtąjį miestą jis vadina „laužytų rimtų sostine“, o elektronine muzika susidomėjo išgirdęs Robert Miles kūrinio „Children“ 4 Clubbers remix‘ą.

Simonas Mocevičius (20) – simON – Techno, Tech-house. Lietuvos kūno kultūros akademijos studentas, klubine kultūra besidomintis nuo mokyklos, kurioje vesdavo šokius, laikų. Jo manymu, jo mėgiama techno ir tech-house muzika tiesiog priverčia judėti ir nepalieka jai abejingų.

Jonas Petravičius (19) – Johny Koma's – Electronic, Techno, Progressive, Minimalism. Kaip pats sako, savojo skambesio muzikoje beieškantis vaikinas. Muzika domisi nuo 6-erių ir to priežastis – muzikinis kanalas „Viva“. Būdamas 13-os išgirdo Nathan Fake - The Sky Is Pink (James Holden Remix) ir nuo tada pasinėrė į elektroninę muziką. 2009 m. respublikiniame moksleivių DJ turnyre "DJ Pliušas" užėmė 4-ąją vietą.

Edgaras Rutkauskas (22) – DJ BubbleGum – Electro, Tech-house, Breaks. Dirba garso režisieriumi – operatoriumi. Būdamas 12-os susižavėjo MEMBERS OF MAYDAY bei WESTBAM ir dar šiek tiek ūgtelėjęs, karjerą pradėjo mokyklos diskotekose. Tuomet dar 16-metis Edgaras sudalyvavo „Pildyk Pliušas“ moksleivių DJ čempionate, kuriame pelnė pirmąją vietą.

Renaldas Stankevičius (22) – RENNIR – House, Tech-house, Progressive. Su grotuvais bendrauja trečius metus. Su draugu įkūrė DJ grupę DMU (Deep minds university). Yra grojęs Vilniuje, klube WOO, pub`e/klube ARTISTAI, apie metus dalyvauja projekte „Pizza Jazz House Session“.

Ignas Statkus (24) – Dj Green Moon – Trance. Su muzika bendrauja nuo ankstyvos vaikystės. Grojo pianinu, saksofonu, tačiau domėjosi ir kitokia muzika, kas ir atvedė iki elektroninių garsų. Iš pradžių buvęs DnB gerbėju, vėliau susidomėjo elektronine šokių muzika, su kuria pažintį pradėjo nuo house ir progressive. Paklausęs Armin van Buuren, pasidavė trance muzikai, be kurios neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Donatas Tamašauskas (24) – D.Dzouns - New House, Techno. Su muzika jau nuo 4-erių, kai grodavo, tėvo išdrožta, elektrine gitara ar klausydavosi Vilčinsko kasečių. Septynerius metus praleido muzikos mokykloje ir galiausiai tapo Kauno technologijų universiteto Muzikos technologijų studentu. 11-oje klasėje tapo Kultūros namuose organizuotos kasmetinės DJ fiestos 2-os vietos laimėtoju. Yra tekę stovėti prie vieno pulto su tokiais atlikėjais kaip: Donatello, Jovani, RyRalio DJs (Lauris Lee ir Linas Karalius), Filtered Tools (Weax ir Donato), Kastis Torrau, Soprano, Midi, Amenas ir kt.

Giedrius Urba (20) – Gie – Tech-house, Techno, Minimal. Vytauto Didžiojo universiteto studentas, kaip pats teigia – statistinis LR pilietis. Elektronine muzika domisi dėl neišsemiamų jos galimybių ir įvairiausių garsų. Žavi tie muzikos stiliai, kuriuose sutinkami stiprūs bosai arba kaip pats sako – melodijos „piktumas“.

 Jūsų komentaras

« Atgal
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager