klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

European Hit Radio

Stilius Kokybė Tinklalapis Grotuvas Transliacija Įvertinimas Klausytojai
Perkamiausių Europoje dainų radijas! 48 / 48 / stereo 24 val. 81601 (1)

Radijo stotis “European Hit Radio” transliuojama Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės ir Palangos miestuose bei jų apylinkėse - daugiau nei 80% Lietuvos teritorijoje!

Programa: radijo eteryje transliuojama 23 teminės muzikinės laidos, skirtos kiekvienam klausytojų skoniui. Programoje grojama net 11 topų! “European Hit Radio” grojaraščio pagrindą sudaro perkamiausia Europoje muzika. Mūsų klausytojas – 12-35 metų jaunatviški, energingi, besidomintys mados tendencijomis, pasižymintys interesų įvairove žmonės. Šioje amžiaus grupėje European Hit Radio klausosi kas trečias Lietuvos gyventojas;

European Hit Radio misija: supažindinti jaunimą su šiandienos topų lyderiais. Groti tik tai, kas yra nauja, populiaru ir pripažinta visoje Europoje!

Europos Hitų Radijas savo programoje naudoja tik dainas, kurios tą savaitę pateko į oficialius 100 perkamiausių dainų sąrašus kurioje nors Europos šalyje (Sales Chart). Skirtingai nuo kitų radijo stočių, kuriose dainas pagal savo skonį parenka Jums nežinomas programų direktorius, Europos Hitų Radijuje visada skamba tik hitai – labiausiai perkamos dainos. Dainos, už kurias savo pinigais “balsavo” milijonai Europos gyventojų.

Skirtingai nuo kitų radijo stočių, kuriose reklama gali nuskambėti bet kuriuo momentu, Europos Hitų Radijuje yra tik dvi reklaminės pauzės: 20-ąją ir 40-ąją valandos minutę. Vadinasi, Jūsų klausomos muzikos niekas nepertraukia ir išgirstate daugiau dainų, nei kitose radijo stotyse. Klausytojas žinantis, kada tikėtis trumpos reklaminės pauzės išlieka kantrus ir neperjungia kitos stoties!
Jūsų komentaras
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager