klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 21
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

"FM 99"

Stilius Kokybė Tinklalapis Grotuvas Transliacija Įvertinimas Klausytojai
Gera, laiko patikrinta muzika, operatyvi, objektyvi ir įdomi informacija orientuota į aktyviausią visuomenės sluoksnį, t.y. 20 - 45 metų amžiaus žmones 160 / 44 / stereo 24 val. 14959 (1)

Jau 17 metų eteryje!

Regioninė komercinė radijo stotis "FM99" pradėjo transliuoti savo programą 1993 metų sausio 6 dieną. Tai vienintelė Pietų Lietuvos radijo stotis. 70 kilometrų spinduliu iš Alytaus transliuojamas informacines - pramogines laidas girdi Alytuje, Druskininkuose, Marijampolėje, Lazdijuose, Prienuose, Birštone, o klausydami internetu ir visame pasaulyje, įvairaus amžiaus, pomėgių bei interesų klausytojai.

      Radijo stotis kartu kviečia pajusti gyvenimo pulsą. Mes norime būti šalia mūsų klausytojo darbe ir namuose, pateikti reikalingiausią informaciją ir praskaidrinti kasdienos rūpesčius. Gera, laiko patikrinta muzika, operatyvi, objektyvi ir įdomi informacija orientuota į aktyviausią visuomenės sluoksnį, t.y. 20 - 55 metų amžiaus žmones.

     Radijo stotis "FM99" ne kartą pažymėta Radijo ir televizijos komisijos bei Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo apdovanojimuose "Pragiedruliai". "FM99" įteikta premija už dėmesį kultūrai, laida vaikams "Tauškučių skrynelė" dvejus metus (2005 ir 2007) pripažinta geriausia Lietuvoje (tarp radijo stočių ir televizijų laidų vaikams). Mūsų žurnalistai pastoviai dalyvauja ir tampa laureatais įvairiuose respublikiniuose konkursuose žiniasklaidai.
Jūsų komentaras
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager