klausyk.lt - viskas apie Lietuvos interneto radijo stotis Registruota radijo stočių: 42    Šiandien apsilankė klausytojų: 24
     Pradžia
     Apie projektą
     Naujienos
     Visos radijo stotys
     Informacinis rėmėjas
     Reklama
Pamiršote slaptažodį?
Registruokitės!
Kaip seksis Eurovizijoje lietuvių išrinktiems Inculto?

Apklausų archyvaswww.tta11.lt

VDU radijas

Stilius Kokybė Tinklalapis Grotuvas Transliacija Įvertinimas Klausytojai
Įvairiausia 64 / 44 / stereo 24 val. 1902 (2)

2009 m. gruodį po visų gimdymo skausmų jau buvo įmanoma atpažinti pirmus VDU radijo garsus. Gimdytojai iš to džiaugsmo keletą naktų neužmigo, o internetu jau sklido žinia, skelbianti: „Čia VDU radijas“. Pirminę idėjos formą materializavo: Lukas Motiejūnas, Donatas Bartkus, Haroldas Urbonavičius.

Ir štai 2010 m. pavasarį mūsų trijų asmenų komanda evoliucionavo į gausų 40 narių būrį, kuriame –nuolat atsinaujinti siekiantys, įvairiapusiški, neabejingi tam, kas vyksta čia ir dabar, ir diena iš dienos save kuriantys žmonės.

VDU radijas savo klausytojams siūlo platų spektrą originalių, šmaikščių, žaismingų laidų, kurias „gamina“ ir veda patys studentai. Muzikos mylėtojai čia visą dieną gali bėgioti po įvairių stilių muzikines estafetes, o visi, kurių klausa neabejinga kultūriniams virpesiams, yra informuojami: Kas? Kur? Kada? Kaip?

Patiko? Puiku, nes ši žinutė būtent TAU!

ATEIK, jei nusibodo idėjas slėpti kišenėse ar dar kokiose keistose vietose. Čia turi galimybę būti išgirstas, parodyti kitiems kas tave domina, neramina, džiugina, visa tai „aktyvuodamas“ VDU radijuje.Jūsų komentaras
E-sprendimas: idp solutions   Turinio Valdymo Sistema Content Management System easywebmanager